Konsultacje indywidualne

 


Jak wygląda praca podczas sesji indywidualnych ze mną?

 

Zanim umówimy się na pełną sesję, zapraszam na bezpłatną konsultację do 30 minut przez zoom, skype, messenger lub telefon. Rezerwacja bezpłatnej konsultacji wstępnej do 30 minut  tutaj link do kalendarza rezerwacji

Podczas tej konsultacji ustalimy obszary do pracy. Zapoznam się z Twoim problemem i tym, jakich efektów oczekujesz. Mogę też ocenić, czy jestem odpowiednią osobą, aby się zająć Twoim problemem. Jest to też czas dla Ciebie, by przekonać się, czy dobrze czujesz się podczas rozmowy ze mną i czy moja obecność motywuje Cię do pracy. Twoje poczucie komfortu w kontakcie ze mną jest jednym z fundamentów skuteczności wspólnej pracy.Bezpłatna sesja indywidualna wstępna jest także po to, aby ustalić, jakie rozwiązania i działania będą dla ciebie najkorzystniejsze. Natomiast jeśli stwierdzę, że nie potrafię Ci pomóc, od razu cię o tym poinformuję. Postaram się też wskazać miejsce, w którym najprawdopodobniej uzyskasz profesjonalną pomoc.

 Konsultacje/sesje w oparciu o następujące metody: life-coaching  (Radykalne Wybaczanie, EFT Techniki Emocjonalnej Wolności), oraz psychoterapię psychodynamiczną i terapię Akceptacji i Zaangażowania ACT; stosuję w swojej pracy tylko, to co sprawdziłam sama na sobie i wiem, że działa, że czuję to i wierzę w to. Od 2020, w związku z moim 4-letni szkoleniem z psychoterapii w Instytucie analizy Grupowej „Rasztów”, oferuję psychoterapię psychodynamiczną (krótko i długoterminową).

  Sesje ze mną to cykle krótkoterminowych lub długoterminowych (powyżej pół roku) spotkań, podczas których pracujemy nad tym co chcesz zmienić lub zaakceptować w swoim życiu,  sobie, otoczeniu, komu chcesz wybaczyć itp.. Staramy się w najkrótszym czasie przepracować twoje problemy, aby jak najbardziej zbliżyć się do postawionego celu.

 Spotkania odbywają się zwykle raz w tygodniu (w przypadku psychoterapii psychodynamicznej może być nawet częściej) lub co 2 tygodnie i trwają od godziny do dwóch godzin. Metodę, czas i częstotliwość dobieramy do twoich potrzeb.


 Konsultacje  indywidualne prowadzę stacjonarnie lub online:

– stacjonarnie w gabinecie w Warszawie, Centrum, ul. Tanka 1A, obok stacji Metra „Centrum Nauki Kopernik”,

– stacjonarnie w gabinecie w Warszawie, Białołęka Tarchomin, ul, Ceramiczna 133,

– on-line, przy pomocy komunikatora zoom, skype  lub  messenger (nie trzeba się logować, wysyłam unikany link do spotkania).


Cennik konsultacji indywidualnych

Konsultacja wstępna online do 30 minut – zarezerwuj tutaj bezpłatne spotkanie wstępne online

konsultacja psychologiczna- poradnictwo psychologiczne online lub w gabinecie, osoby dorosłe 18+  – 140 zł (50 minut),  150zł (60 minut)

psychoterapia psychodynamiczna online lub w gabinecie osoby dorosłe 18+  – 140 zł (50 minut)

psychoterapia ACT online lub w gabinecie osoby dorosłe 18+  – 140 zł (50 minut), 150zł (60 minut)

sesja indywidualna raz w tygodniu: radykalne wybaczanie, life-coaching, terapia ACT, trening EFT, osoby dorosłe 18+, online lub w gabinecie– (60-120 minut) 150 zł-300zł

sesja indywidualna/ konsultacja psychologiczna lub psychoterapeutyczna częściej niż raz w tygodniu – kwota jest ustalana indywidualnie

Wskazane kwoty mogą się różnić od rzeczywistych i mogą być one ustalane indywidualnie.
Nr konta do wpłat: Sylwia Kalinowska 96 1140 2004 0000 3102 3762 8798. W tytule przelewu: „Imię i nazwisko + konsultacje.
Wystawiam faktury. Nie jestem płatnikiem VAT.

 

 

Nie dam Ci gotowej recepty na życie. Nie dam Ci ryby, ale dam ci wędkę…. Oprócz wiedzy, doświadczenia i narzędzi, ofiaruję Ci wsparcie z całych sił w tym, żebyś odkryła tę receptę sama. To pozwoli Ci poczuć, że masz większy wpływ na swoje życie, niż Ci się do tej pory wydawało. Pokażę Ci odpowiednią perspektywę.  A kiedy poczujesz, że słabniesz, dodam Ci energii do działania. Tylko dzięki twojemu zaangażowaniu zbudujesz życie, w którym poczujesz się spokojna, szczęśliwa, w którym poczujesz się sobą.

 


  • Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o tym, co robię, skontaktuj się ze mną! Najlepiej za pomocą  formularza do rezerwacji bezpłatnych spotkań online lub telefonicznie pod numerem +48 509 504 152. 
  • Napisz lub zadzwoń  do mnie, jeśli masz dość życia według cudzego schematu i chcesz się odważyć wyjść poza strefę komfortu; poza wstyd i lęk, które Cię niewolą. Może już czas i na Ciebie, by wyruszyć w podróż do Siebie… 
  • Napisz lub zadzwoń  do mnie, jeśli czujesz, że chciałabyś przeprowadzić zmianę w swoim życiu i dowiedzieć się kim naprawdę jesteś? Chętnie Ci w tym pomogę, bo przeszłam przez ten proces osobiście i wiem z autopsji jakie progi będzie trzeba pokonać i co działa, a co już nie. Ja po prostu wiem, jak jak to zrobić i chętnie się z Tobą tym podzielę. Pokażę Ci praktyczne rozwiązania i będę towarzyszyć Ci,  kiedy napotkasz trudności. Bo one będą. Nie ma drogi na skróty, choć jak zapewne czytałaś, różne poradniki i książki serwują gotowe rozwiązania, tylko czy one pasują do twojej życiowej sytuacji? Skoro tutaj jesteś, zapewne szukasz czegoś głębiej. Zapraszam na bezpłatną konsultację wstępną. Rezerwacja online bezpłatne spotkanie wstępne bez zobowiązań
  • Napisz lub zadzwoń  do mnie, jeśli jesteś gotowa, aby wprowadzić więcej równowagi w swoim życiu i poczuć się w pełni sobą
  • Napisz lub zadzwoń  do mnie, jeśli chcesz odnaleźć swoją ścieżkę życia i poczuć wreszcie spokój.

 

Fanpage FBMożesz także śledzić mnie na Facebooku i Instagramie.

Zapraszam też do kontaktu przez poniższy formularz, który trafia bezpośrednio i tylko do mnie:)

Zapraszam także na Warsztaty stacjonarne i online, szczegóły tutaj