Konsultacje indywidualne

 


Jak wygląda praca podczas sesji indywidualnych ze mną?

 Konsultacje/sesje prowadzę w oparciu o następujące metody: life-coaching  (Radykalne Wybaczanie, EFT Techniki Emocjonalnej Wolności)  i terapię Akceptacji i Zaangażowania ACT; Od 2020, w związku z moim 4-letni szkoleniem z psychoterapii w Instytucie analizy Grupowej „Rasztów”, oferuję także psychoterapię psychodynamiczną.

 Spotkania zwykle odbywają się  raz w tygodniu (w przypadku psychoterapii psychodynamicznej może być nawet częściej) lub co 2 tygodnie i trwają od godziny do dwóch godzin. Metodę, czas i częstotliwość dobieramy do twoich potrzeb.


 Konsultacje  indywidualne prowadzę stacjonarnie lub online :

– stacjonarnie w gabinecie w Warszawie, Białołęka Tarchomin, ul. Majolikowa 27/30

– on-line, przy pomocy komunikatora  skype, FaceTime ewentualnie WhatsUp lub telefonicznie   (nie trzeba się logować, wysyłam unikany link do spotkania).

Kontakt: tel. +48 509 504 152, e-mail: sylwiakalinowska5@gmail.com


Cennik konsultacji indywidualnych

konsultacja psychologiczna- poradnictwo psychologiczne online lub w gabinecie, osoby dorosłe 18+  – 180 zł (50 minut),  190zł (60 minut)

psychoterapia psychodynamiczna online lub w gabinecie, osoby dorosłe 18+  – 180 zł (50 minut)

psychoterapia ACT online lub w gabinecie osoby dorosłe 18+  – 180 zł (50 minut), 190zł (60 minut)

sesja indywidualna raz w tygodniu: radykalne wybaczanie, life-coaching, trening EFT, osoby dorosłe 18+, online lub w gabinecie– (60-120 minut) 200 zł-400zł

Wskazane kwoty mogą się różnić od rzeczywistych i mogą być one ustalane indywidualnie.
Nr konta do wpłat: Sylwia Kalinowska 96 1140 2004 0000 3102 3762 8798. W tytule przelewu: „Imię i nazwisko + konsultacje.
Wystawiam faktury. Nie jestem płatnikiem VAT.

 

 

Nie dam Ci gotowej recepty na życie. Nie dam Ci ryby, ale dam ci wędkę…. Oprócz wiedzy, doświadczenia i narzędzi, ofiaruję Ci wsparcie z całych sił w tym, żebyś odkryła tę receptę sama. To pozwoli Ci poczuć, że masz większy wpływ na swoje życie, niż Ci się do tej pory wydawało. Pokażę Ci odpowiednią perspektywę.  A kiedy poczujesz, że słabniesz, dodam Ci energii do działania. Tylko dzięki twojemu zaangażowaniu zbudujesz życie, w którym poczujesz się spokojna, szczęśliwa, w którym poczujesz się sobą.

 


  • Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o tym, co robię, skontaktuj się ze mną telefonicznie pod numerem +48 509 504 152 lub email: s.kalinowska@coachingdlakobiet.com 
  • Napisz lub zadzwoń  do mnie, jeśli masz dość życia według cudzego schematu i chcesz się odważyć wyjść poza strefę komfortu; poza wstyd i lęk, które Cię niewolą. Może już czas i na Ciebie, by wyruszyć w podróż do Siebie… 
  • Napisz lub zadzwoń  do mnie, jeśli czujesz, że chciałabyś przeprowadzić zmianę w swoim życiu i dowiedzieć się kim naprawdę jesteś? Chętnie Ci w tym pomogę, bo przeszłam przez ten proces osobiście i wiem z autopsji jakie progi będzie trzeba pokonać i co działa, a co już nie. Ja po prostu wiem, jak jak to zrobić i chętnie się z Tobą tym podzielę. Pokażę Ci praktyczne rozwiązania i będę towarzyszyć Ci,  kiedy napotkasz trudności. Bo one będą. Nie ma drogi na skróty, choć jak zapewne czytałaś, różne poradniki i książki serwują gotowe rozwiązania, tylko czy one pasują do twojej życiowej sytuacji? Skoro tutaj jesteś, zapewne szukasz czegoś głębiej. 
  • Napisz lub zadzwoń  do mnie, jeśli jesteś gotowa, aby wprowadzić więcej równowagi w swoim życiu i poczuć się w pełni sobą
  • Napisz lub zadzwoń  do mnie, jeśli chcesz odnaleźć swoją ścieżkę życia i poczuć wreszcie spokój.

 

 


 

Fanpage FBMożesz także śledzić mnie na Facebooku i Instagramie.