GRA SATORI – POTĘŻNA W UWALNIANIU TRAUM Z PRZESZŁOŚCI

GRA SATORI – POTĘŻNA W UWALNIANIU TRAUM Z PRZESZŁOŚCI

Podczas warsztatów weekendowych zwykle gramy w SATORI.
Gra Satori – planszowa i niepozorna w pierwszym oglądzie – jest jednak jednym z najpotężniejszych narzędzi metody Colina Tippinga – Radykalne Wybaczanie.
Przeprowadza w bezpieczny sposób przez 5 etapów uwalniania emocji.

Jest niezwykle skuteczna w uwalnianiu od traum z przeszłości, bo zwykle doskonale punktuje to, czego sobie nie uświadamiamy. Po kilku godzinach gry zyskujesz niezwykłą wiedzę na temat tego, co rzeczywiście Cię blokuje i co możesz z tym zrobić. Po grze czujesz się zmęczony, ale lżejszy o „kilka ton” na ciele i duchu. Masz uczucie, że wreszcie możesz przestać „kręcić się w kółko” i wciąż powtarzać te same schematy, pytając przy tym „Dlaczego mnie to spotkało?”. Gra „uwalnia” cię od przymusu nieświadomego odgrywania ofiary.

Gry Satori z grupą prowadzę od ponad 10 lat i mam w tym dość bogate doświadczenie, a mimo wszystko nigdy nie jest tak samo. Grę SATORI tworzysz sobą, swoją historią, swoim bólem, którego pragniesz się pozbyć …. dlatego można w nią grać wielokrotnie, wciąż odkrywając kolejne warstwy swojego nieświadomego życia skrytego pod warstwą żalu, smutku, gniewu, złości, wstydu, nienawiści, zazdrości, strachu czy lęku….

Najbliższa możliwość zagrania w Satori i przyjrzenia się swojej przeszłości pod moim kierunkiem jest  podczas warsztatów weekendowych.
Szczegóły W ZAKŁADCE WARSZTATY WYBACZANIA.

Serdecznie zapraszam:)
Sylwia Kalinowska
psycholog, life-coach, certyfikowana trenerka radykalnego wybaczania, tel. 509 504 152
s.kalinowska@coachingdlakobiet.com
www.coachingdlakobiet.com

#radykalnewybaczanie #grasatori #trauma #psychologia #dlakobiet

 

Warsztaty Radykalnego Wybaczania z Grą SATORI

13 komentarzy

Grałam kiedyś w tę grę i faktycznie pomogła mi odpuścić pewne sprawy. Teraz na szczęście nie potrzebuję już tej gry, bo bardziej bezpośrednio konfrontuję się z bólem i trudnymi przeżyciami. Jednak na początek może być użyteczna dla wielu osób.

Słyszałam o tej grze! Brzmi bardzo ciekawie. Chciałabym w nią zagrać, choć nie mam problemu „z odpuszczaniem”, wybaczeniem i przepracowywaniem wielu spraw. Doświadczenie nauczyło mnie, że dla swojego dobra inaczej się nie da.

To zależy. Można w nią zagrać bez terapeuty, ale bezpieczniej jest pod kierunkiem. Gra może „otworzyć” trudne do przerobienia i nieuświadomione emocje. Na pewno nie jest odpowiednia dla dzieci.

Nie znam tej gry, jednak jesli jest pomocna w terapii i ty jako prowadząca widzisz jej efekty to nie mogę powiedzieć nic innego jak to, że gra naprawdę musi działać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.